Vážení zákazníci, s radostí Vás informujeme, že naše společnost Autocentrum K.E.I., jako součást dealerské sítě Direct auto, mění svoje jméno a od 1. 4. 2023 pokračuje nově pod jménem Direct auto Brno, s.r.o., všechny kontakty zůstávají v platnosti a těšíme se, že Vás do konce června přivítáme i na zcela nových webových stránkách. Váš Direct auto tým

 

vaše důvěra nás zavazuje
skoda seat vw
součást direct auto
hledej

Doplňky ŠKODA, Volkswagen, SEAT

Rozšířili jsme prodejní pult náhradních dílů a příslušenstí o boutique. V naší nabídce máme tedy nejen praktické věci pro Vaše vozidlo, ale i módní doplňky jako trička, mikiny, čepice a spoustu malých dárků a reklamních předmětů.

Tyto módní doplňky a dárkové předměty si můžete prohlédnout nejen u nás, ale i na oficiálních stránkách výrobců vozidel ŠKODA, Volkswagen a SEAT. Nákupem doplňků potěšíte nejen sami sebe, ale i své přátele a blízké osoby.

Najdete je na následujích odkazech:

ŠKODA »
Volkswagen »
SEAT » 

Pokud zde narazíte na něco, co Vás zaujme, můžete si vybraný předmět po ověření dostupnosti u nás zakoupit nebo objednat na e-mailové adrese info@kei-autocentrum.cz. Objednané zboží si můžete vyzvednout osobně nebo Vám jej můžeme zaslat na dobírku.

ŠKODA Brno
Autocentrum K.E.I.

Autocentrum K.E.I., Brno-Vinohrady se zabývá prodejem nových vozů značky ŠKODA a poskytováním servisních služeb pro vozy ŠKODA, Volkswagen a SEAT. Mezi nabízené služby patří i prodej použitých a referentských vozidel, výkup použitých vozidel, ale i prodej náhradních dílů. Je také jediným autorizovaným servisním místem na jižní Moravě, které poskytuje doživotní záruku na lak – Color for life.

Mytí vozu
Brno-Vinohrady

Pokud chcete, aby Vaše auto zůstávalo stále jako nové, nabízíme Vám služby naší mycí linky – automyčky.

Mycí linka SoftCare2 Pro Touchless umožňuje jak bezkontaktní mytí, tak mytí pomocí jemných pěnových kartáčů včetně mytí spodku vozidla.

Více informací »
Sdílej
a získej spoustu výhod!
Chci dostávat užitečné informace
»
Ochrana proti spamu. prosím, napište číslem dvacetosm:

Novinky z Autocentra K.E.I. na Váš email

Chcete dostávat akční nabídky, novinky a informace?
Zaregistrujte se!


Ochrana proti spamu. prosím, napište číslem dvacetosm: