Vážení zákazníci, s radostí Vás informujeme, že naše společnost Autocentrum K.E.I., jako součást dealerské sítě Direct auto, mění svoje jméno a od 1. 4. 2023 pokračuje nově pod jménem Direct auto Brno, s.r.o., všechny kontakty zůstávají v platnosti a těšíme se, že Vás do konce června přivítáme i na zcela nových webových stránkách. Váš Direct auto tým

 

vaše důvěra nás zavazuje
skoda seat vw
součást direct auto
hledej

Ojeté vozy - ŠKODA Plus

Autocentrum K.E.I., Brno-Vinohrady je certifikovaným prodejcem ojetých vozů pod značkou ŠKODA Plus, kde splňuje veškerá přísná kvalitativní kritéria tohoto programu prodeje ojetých vozidel společnosti ŠKODA AUTO a.s.

Otevírací doba: Po – Pá: 7.00 – 18.00, So: 8.00 – 12.00
Kontakt: T: 518 700 000, E: ojete.vozy@kei-autocentrum.czKompletní nabídka ojetých vozů

Kvalitní a prověřené vozy, u kterých můžete využít výhodné financování s nízkým úrokem.
Prověření ojetého vozu

Ověřte si dostupnou historii ojetého vozu pouze podle VIN vozidla.

Prověřit ojetý vůz »Prodávám / Poptávám vůz

Chcete-li nám nabídnout váš vůz k prodeji, napište nám a my vám sdělíme nezávaznou orientační výkupní hodnotu vozu. Napište nám také jestliže sháníte konkrétní vůz. V případě, že se takovéto nebo podobné vozidlo objeví v naší nabídce, budeme vás neprodleně kontaktovat k nezávazné prohlídce vozidla.

Napište nám »
Financování a pojištění

Využijte výhodné nabídky financování a pojištění.

Více informací »

Co znamená ŠKODA Plus?

ŠKODA Plus je program pro prodej ojetých vozů u certifikovaných prodejců v prodejní síti ŠKODA AUTO Česká republika. Všechny vozy označené tímto programem splňují přísná kritéria kvality a jsou tedy zárukou dlouhého a spokojeného užívání bez obav z neznámého původu, nebo špatného technického stavu. Vozy z programu ŠKODA Plus jsou nabízeny s celou řadou zákaznických výhod a především kvalitním servisním zázemím prodejce vozů ŠKODA. Více…
Výhody programu ŠKODA Plus


ŠKODA Brno
Autocentrum K.E.I.

Autocentrum K.E.I., Brno-Vinohrady se zabývá prodejem nových vozů značky ŠKODA a poskytováním servisních služeb pro vozy ŠKODA, Volkswagen a SEAT. Mezi nabízené služby patří i prodej použitých a referentských vozidel, výkup použitých vozidel, ale i prodej náhradních dílů. Je také jediným autorizovaným servisním místem na jižní Moravě, které poskytuje doživotní záruku na lak – Color for life.

Mytí vozu
Brno-Vinohrady

Pokud chcete, aby Vaše auto zůstávalo stále jako nové, nabízíme Vám služby naší mycí linky – automyčky.

Mycí linka SoftCare2 Pro Touchless umožňuje jak bezkontaktní mytí, tak mytí pomocí jemných pěnových kartáčů včetně mytí spodku vozidla.

Více informací »
Sdílej
a získej spoustu výhod!
Chci dostávat užitečné informace
»
Ochrana proti spamu. prosím, napište číslem dvacetosm:

Novinky z Autocentra K.E.I. na Váš email

Chcete dostávat akční nabídky, novinky a informace?
Zaregistrujte se!


Ochrana proti spamu. prosím, napište číslem dvacetosm: