Vážení zákazníci, s radostí Vás informujeme, že naše společnost Autocentrum K.E.I., jako součást dealerské sítě Direct auto, mění svoje jméno a od 1. 4. 2023 pokračuje nově pod jménem Direct auto Brno, s.r.o., všechny kontakty zůstávají v platnosti a těšíme se, že Vás do konce června přivítáme i na zcela nových webových stránkách. Váš Direct auto tým

 

vaše důvěra nás zavazuje
skoda seat vw
součást direct auto
hledej

Partneři

Naše společnost spolupracuje v oblastech svých činností s nejvýznamnějšími partnery na trhu. Mezi hlavní partnery patří samozřejmě společnosti koncernu Volkswagen – ŠKODA Auto, PORSCHE Česká Republika (importér značek VW, SEAT a Audi) a ŠkoFIN (Volkswagen Financial Services).

 

a další …

Dalšími významnými partnery jsou společnosti Castrol, Construct, Cebia apod.Jsme smluvním partnerem pro pojišťovny:

Direct, Generali Česká pojišťovna, Kooperativa, Allianz, Uniqa/AXA, ČPP

a pro operativní leasingové společnosti:

Business Lease, LeasePlan, Arval, ALD Automotive a UniCredit Leasing

Podporujeme

Společnost AUTOCENTRUM K.E.I., Brno-Vinohrady aktivně podporuje kulturní a sportovní aktivity. 


Dny testovacích jízd ŠKODA
Úspěšná outdoorová akce vhodná pro rodiny s dětmi. Testovací jízdy jsou zaručenou zábavou pro celou rodinu. Návštěvníci ocení nejen zkušební jízdu s vozy ŠKODA, ale celou akci doprovází nejrůznější soutěže pro děti, ale i pro dospělé.
ZŠ Mutěnická Brno Vinohrady
Spolupracujeme s žáky základní školy Mutěnická.Cyklistika Drahanský sport team
Pravidelně podporujeme nejrůznější aktivity tohoto sportovního týmu, který se zabývá především cyklistickou přípravou mládeže.


Dětský den – Letiště Brno
Sponzorujeme i oblíbenou akci Dětský den Letiště Brno. Pro děti je po celý den připraven bohatý program, soutěže o ceny, let vrtulníkem, desítky atrakcí a spoustu dalšího.

Lyžařský oddíl TJ Start Brno
Každým rokem podporujeme nejrůznější aktivity běžeckého lyžařského oddílu TJ Start Brno.Reprezentační ples MČ Brno-Vinohrady
Každým rokem podporujeme ples, který pořádá MČ Brno-Vinohrady.
Fotbalový klub FC Sparta Brno
Podporujeme brněnský fotbalový klub FC Sparba Brno, zejména nadějnou mládež.


Vinum Juvenale
Naše autocentrum podporuje každým rokem mezinárodní soutěž pod názvem VINUM JUVENALE. Jedná se o společenskou akci, na které se prezentují vinařské firmy. Součástí je i degustace všech soutěžních vín.
Nadace Archa Chantal
Spolupracujeme i s nadací Archa Chantal, která je zřízena za účelem zlepšení prostředí v dětských nemocnicích a léčebnách formou oprav a rekonstrukcí těchto objektů.

ŠKODA Brno
Autocentrum K.E.I.

Autocentrum K.E.I., Brno-Vinohrady se zabývá prodejem nových vozů značky ŠKODA a poskytováním servisních služeb pro vozy ŠKODA, Volkswagen a SEAT. Mezi nabízené služby patří i prodej použitých a referentských vozidel, výkup použitých vozidel, ale i prodej náhradních dílů. Je také jediným autorizovaným servisním místem na jižní Moravě, které poskytuje doživotní záruku na lak – Color for life.

Mytí vozu
Brno-Vinohrady

Pokud chcete, aby Vaše auto zůstávalo stále jako nové, nabízíme Vám služby naší mycí linky – automyčky.

Mycí linka SoftCare2 Pro Touchless umožňuje jak bezkontaktní mytí, tak mytí pomocí jemných pěnových kartáčů včetně mytí spodku vozidla.

Více informací »
Sdílej
a získej spoustu výhod!
Chci dostávat užitečné informace
»
Ochrana proti spamu. prosím, napište číslem dvacetosm:

Novinky z Autocentra K.E.I. na Váš email

Chcete dostávat akční nabídky, novinky a informace?
Zaregistrujte se!


Ochrana proti spamu. prosím, napište číslem dvacetosm: