vaše důvěra nás zavazuje
skoda seat vw
hledej

AUTOCENTRUM K.E.I., Brno-Vinohrady
Partner pro vozy ŠKODA, Volkswagen a SEAT

Autocentrum K.E.I., Brno-Vinohrady bylo postaveno v roce 1996. Moderně koncipovaný objekt v sobě spojuje komplexní služby jak při prodeji vozů ŠKODA a zprostředkovaně i vozů VW a SEAT, tak i při opravárenské činnosti pro vozy ŠKODA a od 1.6.2005 jako certifikovaný servis i pro vozy značek VW a SEAT. Servis je vybaven nejmodernější technologií a diagnostikou, jehož součástí je klempírna s rovnacím rámem a lakovna s technologií vodou ředitelných barev.

Součástí Autocentra je mycí linka s obsluhou, v jejíž nabídce je kromě klasického mytí, mytí motorů a čištění vnitřních prostor i speciální renovace povrchu vozů.

Autocentrum K.E.I. jako středisko komplexních služeb respektuje nejen potřeby motoristů, ale i přísná kritéria ochrany životního prostředí. Samozřejmostí je pravidelné obhajování certifikátů kvality řízení a služeb.

Autocentrum K.E.I. patří dlouhodobě mezi nejúspěšnější prodejce a servisní místa nejen v brněnském regionu, ale i v rámci České republiky, což dokazují pravidelná ocenění obchodních partnerů i zákazníků. Spoléhá na dostatečně vyškolený zkušený personál, který má za úkol ve všech oblastech zákazníkovi poradit pro něj optimální a finančně nejvýhodnější variantu zvolené služby.


Autocentrum K.E.I. – 20 let na trhu
Autocentrum K.E.I. bylo postaveno již v roce 1996. Koncem roku 2015 byly dokončeny stavební práce, které přinesly nový moderní design.
Galerie

»

ŠKODA Brno
Autocentrum K.E.I.

Autocentrum K.E.I., Brno-Vinohrady se zabývá prodejem nových vozů značky ŠKODA a poskytováním servisních služeb pro vozy ŠKODA, Volkswagen a SEAT. Mezi nabízené služby patří i prodej použitých a referentských vozidel, výkup použitých vozidel, ale i prodej náhradních dílů. Je také jediným autorizovaným servisním místem na jižní Moravě, které poskytuje doživotní záruku na lak – Color for life.

Mytí vozu
Brno-Vinohrady

Pokud chcete, aby Vaše auto zůstávalo stále jako nové, nabízíme Vám služby naší mycí linky – automyčky.

Mycí linka SoftCare2 Pro Touchless umožňuje jak bezkontaktní mytí, tak mytí pomocí jemných pěnových kartáčů včetně mytí spodku vozidla.

Více informací »
Sdílej
a získej spoustu výhod!
Chci dostávat užitečné informace
»
Ochrana proti spamu. prosím, napište číslem dvacetosm:

Novinky z Autocentra K.E.I. na Váš email

Chcete dostávat akční nabídky, novinky a informace?
Zaregistrujte se!


Ochrana proti spamu. prosím, napište číslem dvacetosm: