Vážení zákazníci, s radostí Vás informujeme, že naše společnost Autocentrum K.E.I., jako součást dealerské sítě Direct auto, mění svoje jméno a od 1. 4. 2023 pokračuje nově pod jménem Direct auto Brno, s.r.o., všechny kontakty zůstávají v platnosti a těšíme se, že Vás do konce června přivítáme i na zcela nových webových stránkách. Váš Direct auto tým

 

vaše důvěra nás zavazuje
skoda seat vw
součást direct auto
hledej

Ochrana osobních údajů

Naše společnost, se zavazuje poskytnuté osobní údaje chránit. Ochrana Vašich osobních údajů je pro nás důležitá. 

Chráníme Vaše osobní údaje


Ve společnosti K.E.I. GROUP, s.r.o., se sídlem Žarošická 4308/21, Židenice, 628 00 Brno, IČO: 499 69 641, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném u Krajského soudu v Brně, oddíl C, vložka 13468 (dále jen „K.E.I. GROUP“) se zavazujeme poskytnuté osobní údaje chránit. Ochrana Vašich osobních údajů je pro nás důležitá.

Při zpracovávání osobních údajů se řídíme platnou právní úpravou, zejména Nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 ze dne 27. dubna 2016 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů a o zrušení směrnice 95/46/ES (obecné nařízení o ochraně osobních údajů) (dále jen „Nařízení“), které nabývá účinnosti ke dni 25. května 2018.

V tomto dokumentu naleznete informace o tom, proč, kdy, jak a jaké osobní údaje v K.E.I. GROUP zpracováváme. Naleznete zde také způsob, jak nás kontaktovat, pokud budete mít dotazy týkající se zpracování Vašich osobních údajů nebo jak například provést opravu osobních údajů.

Udělali jsme vše pro to, aby informace obsažené v tomto dokumentu byly co nejsrozumitelnější. Pokud by Vám i přesto nebylo něco jasné, rádi Vám kterýkoli pojem nebo jeho část vysvětlíme. Doporučujeme Vám, abyste si informace úvodu v tomto dokumentu pečlivě přečetli a průběžně sledovali jejich obsah, jelikož dokument může být aktualizován.

Můžete se na nás kdykoliv obrátit písemně na adrese Žarošická 4308/21, Židenice, 628 00 Brno, telefonicky na +420 518 700 000, emailem na autocentrum@kei-autocentrum.cz či v naší provozovně.

Kompletní informace o ochraně osobních údajů naleznete v přiloženém souboru níže včetně vysvětlení jednotlivých pojmů.

Zásady zpracování osobních údajů společností K.E.I. GROUP.pdf

ŠKODA Brno
Autocentrum K.E.I.

Autocentrum K.E.I., Brno-Vinohrady se zabývá prodejem nových vozů značky ŠKODA a poskytováním servisních služeb pro vozy ŠKODA, Volkswagen a SEAT. Mezi nabízené služby patří i prodej použitých a referentských vozidel, výkup použitých vozidel, ale i prodej náhradních dílů. Je také jediným autorizovaným servisním místem na jižní Moravě, které poskytuje doživotní záruku na lak – Color for life.

Mytí vozu
Brno-Vinohrady

Pokud chcete, aby Vaše auto zůstávalo stále jako nové, nabízíme Vám služby naší mycí linky – automyčky.

Mycí linka SoftCare2 Pro Touchless umožňuje jak bezkontaktní mytí, tak mytí pomocí jemných pěnových kartáčů včetně mytí spodku vozidla.

Více informací »
Sdílej
a získej spoustu výhod!
Chci dostávat užitečné informace
»
Ochrana proti spamu. prosím, napište číslem dvacetosm:

Novinky z Autocentra K.E.I. na Váš email

Chcete dostávat akční nabídky, novinky a informace?
Zaregistrujte se!


Ochrana proti spamu. prosím, napište číslem dvacetosm: