Vážení zákazníci, s radostí Vás informujeme, že naše společnost Autocentrum K.E.I., jako součást dealerské sítě Direct auto, mění svoje jméno a od 1. 4. 2023 pokračuje nově pod jménem Direct auto Brno, s.r.o., všechny kontakty zůstávají v platnosti a těšíme se, že Vás do konce června přivítáme i na zcela nových webových stránkách. Váš Direct auto tým

 

vaše důvěra nás zavazuje
skoda seat vw
součást direct auto
hledej

Náhradní díly a příslušenství pro vozy ŠKODA, VW a SEAT

Nemusíte dělat kompromis mezi kvalitou a cenou. Kvalita, bezpečnost, spolehlivost a dlouhá životnost, to jsou vlastnosti originálních náhradních dílů a originálního příslušenství.

Pokud potřebujete poradit s výběrem vhodného originálního dílu nebo s příslušenstvím, obraťte se na nás, rádi Vám pomůžeme.

Otevírací doba: Po – Pá: 7.00 – 18.00, So: 8.00 – 12.00
Kontakt: T: 518 700 019/020, E: sklad@kei-autocentrum.cz Originální díly

Pro vozy ŠKODA, Volkswagen a SEAT doporučujeme používat originální díly, které neustále procházejí inovacemi i náročnými testy. Kompletní nabídku origináních dílů pro vozy ŠKODA, Volkswagen a SEAT, naleznete zde:Economy díly a Výměnné díly

Economy díly byly optimálně navrženy pro vozy starší 4 let, aby náklady na údržbu a opravy těchto vozidel značek ŠKODA, VW a SEAT odpovídaly jejich časové hodnotě. Nabízí tak optimální poměr mezi cenou opravy a zůstatkovou hodnotou vozidla.
Výměnné díly jsou továrně renovované díly pro vozy jakéhokoli stáří.Boutique/ E-shop

Rozšířili jsme prodejní pult náhradních dílů a příslušenstí o boutique. V naší nabídce máme tedy nejen praktické věci pro Vaše vozidlo, ale i módní doplňky jako trička, mikiny, čepice a spoustu malých dárků a reklamních předmětů.Nabídka pneumatik

Nabízíme široký sortiment pneumatik nebo kompletních kol. Nezapomínejte, že pouze při použití vhodných sezonních pneumatik s dostatečným dezénem mohou být v provozu optimálně využity bezpečnostní systémy, kterými je vozidlo vybaveno.Originální příslušenství

Nabízíme široký sortiment originálního příslušenství, které zaručuje kvalitu a maximální funkčnost. Kompletní nabídku origináního příslušenství pro vozy ŠKODA, Volkswagen a SEAT, naleznete zde:Zapůjčení příslušenství ŠKODA

Čeká Vás cestování automobilem a přemýšlíte, kam umístit všechny potřebné věci? Zapůjčíme Vám vhodné příslušenství pro Váš vůz ŠKODA, které zajistí jejich bezpečnou přepravu.

Více informací »

NORA prodejní centrum

Nezávislým opravnám nabízíme kompletní sortiment originálních náhradních dílů značek ŠKODA, Volkswagen, SEAT a originálního příslušenství za výhodných kvalitativních, cenových a záručních podmínek.

Porovnání správného a nesprávného postupu opravy

Podívejte se, co může způsobit neodborná oprava vozu po nehodě v případě další nehody. Vzali jsme dva totožné vozy Octavia a u obou provedli boční crash-test.

Celý test »


Nezávislé testy

Proč zvolit originální díly, namísto neoriginálních? Máme pro Vás srovnání originálních a neoriginálních dílů.

Více informací »

ŠKODA Brno
Autocentrum K.E.I.

Autocentrum K.E.I., Brno-Vinohrady se zabývá prodejem nových vozů značky ŠKODA a poskytováním servisních služeb pro vozy ŠKODA, Volkswagen a SEAT. Mezi nabízené služby patří i prodej použitých a referentských vozidel, výkup použitých vozidel, ale i prodej náhradních dílů. Je také jediným autorizovaným servisním místem na jižní Moravě, které poskytuje doživotní záruku na lak – Color for life.

Mytí vozu
Brno-Vinohrady

Pokud chcete, aby Vaše auto zůstávalo stále jako nové, nabízíme Vám služby naší mycí linky – automyčky.

Mycí linka SoftCare2 Pro Touchless umožňuje jak bezkontaktní mytí, tak mytí pomocí jemných pěnových kartáčů včetně mytí spodku vozidla.

Více informací »
Sdílej
a získej spoustu výhod!
Chci dostávat užitečné informace
»
Ochrana proti spamu. prosím, napište číslem dvacetosm:

Novinky z Autocentra K.E.I. na Váš email

Chcete dostávat akční nabídky, novinky a informace?
Zaregistrujte se!


Ochrana proti spamu. prosím, napište číslem dvacetosm: