Vážení zákazníci, s radostí Vás informujeme, že naše společnost Autocentrum K.E.I., jako součást dealerské sítě Direct auto, mění svoje jméno a od 1. 4. 2023 pokračuje nově pod jménem Direct auto Brno, s.r.o., všechny kontakty zůstávají v platnosti a těšíme se, že Vás do konce června přivítáme i na zcela nových webových stránkách. Váš Direct auto tým

 

vaše důvěra nás zavazuje
skoda seat vw
součást direct auto
hledej

Economy díly

Značka ŠKODA a Volkswagen nabízí pro vozy starší čtyř let sortiment dílů odpovídající časové hodnotě vozu, který umožňuje nabídku oprav s výhodnějšími náklady. SEAT nabízí tyto díly pro vozy starší 5 let.
Kromě toho můžete využít atraktivních ŠKODA, Volkswagen a SEAT Economy balíčků, které komunikují konečnou cenu za kompletní servisní úkon, tedy použitý materiál i práci mechanika. Tyto balíčky obsahují nově vyvinuté Economy díly vysoké kvality a 100procentních oprav, údržby a servisní péče autorizovaného servisu pro vozy ŠKODA, Volkswagen a SEAT.


Výhody Economy dílů

  • prověřená kvalita za výhodné ceny pro majitele vozů
  • speciálně přizpůsobeno požadavkům starších modelů
  • testováno dle přísných kvalitativních požadavků
  • přesnost, spolehlivost,bez­pečnost a kvalita
  • výhodný poměr ceny a kvality
  • vysoká dostupnost
  • dvouletá zákonná záruka
  • rozmanitosti variant dílů je dosaženo snížením počtu variant jednotlivých druhů (např. jeden ŠKODA Economy výfuk může být nasazen za dva originální výfuky)

Jaké vlastnosti mají Economy díly?

Více informací »


Výměnné díly


Výměnné díly jsou továrně renovované díly pro vozy ŠKODA, Volkswagen a SEAT jakéhokoliv stáří. Díly jsou během renovace detailně rozebrány, vyčištěny, proměřeny a zkontrolovány. Jednotlivé součástky daného dílu jsou renovovány nebo nahrazeny zcela novými. Široký sortiment Výměnných dílů zahrnuje složité celky jakou jsou kompletní motory, turbodmychadla, alternátory a další.

ŠKODA Brno
Autocentrum K.E.I.

Autocentrum K.E.I., Brno-Vinohrady se zabývá prodejem nových vozů značky ŠKODA a poskytováním servisních služeb pro vozy ŠKODA, Volkswagen a SEAT. Mezi nabízené služby patří i prodej použitých a referentských vozidel, výkup použitých vozidel, ale i prodej náhradních dílů. Je také jediným autorizovaným servisním místem na jižní Moravě, které poskytuje doživotní záruku na lak – Color for life.

Mytí vozu
Brno-Vinohrady

Pokud chcete, aby Vaše auto zůstávalo stále jako nové, nabízíme Vám služby naší mycí linky – automyčky.

Mycí linka SoftCare2 Pro Touchless umožňuje jak bezkontaktní mytí, tak mytí pomocí jemných pěnových kartáčů včetně mytí spodku vozidla.

Více informací »
Sdílej
a získej spoustu výhod!
Chci dostávat užitečné informace
»
Ochrana proti spamu. prosím, napište číslem dvacetosm:

Novinky z Autocentra K.E.I. na Váš email

Chcete dostávat akční nabídky, novinky a informace?
Zaregistrujte se!


Ochrana proti spamu. prosím, napište číslem dvacetosm: