Vážení zákazníci, s radostí Vás informujeme, že naše společnost Autocentrum K.E.I., jako součást dealerské sítě Direct auto, mění svoje jméno a od 1. 4. 2023 pokračuje nově pod jménem Direct auto Brno, s.r.o., všechny kontakty zůstávají v platnosti a těšíme se, že Vás do konce června přivítáme i na zcela nových webových stránkách. Váš Direct auto tým

 

vaše důvěra nás zavazuje
skoda seat vw
součást direct auto
hledej

Nabídka pneumatik a kompletních kol

Nezapomínejte, že pouze při použití vhodných sezonních pneumatik s dostatečným dezénem mohou být v provozu optimálně využity bezpečnostní systémy, kterými je vozidlo vybaveno.  • hloubka dezénu nového pneu (letní/zimní) – 8.0 mm
  • min. hloubka dezénu letní pneu – 1.6 mm
  • min. hloubka dezénu zimní pneu – 4.0 mm
  • zimní období – od 1. listopadu do 31. března

Nabízíme široký sortiment pneumatik nebo kompletních kol. Nejste si jisti, který rozměr vybrat? Poradíme Vám.


Ceník ke stažení »
Více informací »

Pneugarance

Ani vysoce kvalitní pneumatiky nejsou zcela odolné proti nástrahám, které na vás mohou čekat na cestách. Ať už jde o hřebíky, nebo ostré obrubníky a kameny, poškození pneumatiky bývá většinou natolik rozsáhlé, že je potřeba pořídit si novou. A právě proto, aby pro vás zničená pneumatika již neznamenala finanční ztrátu, můžete využít program Pneugarance. 

  • záruku na pneumatiku automaticky získáte pokud ji koupíte u autorizovaného obchodního partnera ŠKODA / Volkswagen / SEAT
  • garance je poskytována už při zakoupení jedné pneumatiky a je platná po dobu tří let
  • vztahuje se na neopravitelná poškození vzniklá při běžném provozu, včetně najetí na obrubník
Pokud máte platnou doživotní Záruku mobility, můžete využít i odtah do nejbližšího autorizovaného servisu ŠKODA / Volkswagen / SEAT.
Programem získáte slevu až 70 % z ceny nové pneumatiky , na niž je garance uplatňována. Výše slevy (stejně jako doba platnosti záruky) závisí na hloubce zbytkového dezénu, přičemž limitem jsou 5 mm.
Slevu můžete uplatnit pouze v případě, že nakoupíte novou pneumatiku u autorizovaného obchodního partnera ŠKODA / Volkswagen / SEAT, cena nové pneumatiky bude snížena o poskytnutou­ slevu.

ŠKODA Brno
Autocentrum K.E.I.

Autocentrum K.E.I., Brno-Vinohrady se zabývá prodejem nových vozů značky ŠKODA a poskytováním servisních služeb pro vozy ŠKODA, Volkswagen a SEAT. Mezi nabízené služby patří i prodej použitých a referentských vozidel, výkup použitých vozidel, ale i prodej náhradních dílů. Je také jediným autorizovaným servisním místem na jižní Moravě, které poskytuje doživotní záruku na lak – Color for life.

Mytí vozu
Brno-Vinohrady

Pokud chcete, aby Vaše auto zůstávalo stále jako nové, nabízíme Vám služby naší mycí linky – automyčky.

Mycí linka SoftCare2 Pro Touchless umožňuje jak bezkontaktní mytí, tak mytí pomocí jemných pěnových kartáčů včetně mytí spodku vozidla.

Více informací »
Sdílej
a získej spoustu výhod!
Chci dostávat užitečné informace
»
Ochrana proti spamu. prosím, napište číslem dvacetosm:

Novinky z Autocentra K.E.I. na Váš email

Chcete dostávat akční nabídky, novinky a informace?
Zaregistrujte se!


Ochrana proti spamu. prosím, napište číslem dvacetosm: