Vážení zákazníci, s radostí Vás informujeme, že naše společnost Autocentrum K.E.I., jako součást dealerské sítě Direct auto, mění svoje jméno a od 1. 4. 2023 pokračuje nově pod jménem Direct auto Brno, s.r.o., všechny kontakty zůstávají v platnosti a těšíme se, že Vás do konce června přivítáme i na zcela nových webových stránkách. Váš Direct auto tým

 

vaše důvěra nás zavazuje
skoda seat vw
součást direct auto
hledej

Velkoodběratelem již od 2 vozů

Plánujete zakoupit alespoň 2 nové vozy během 12 měsíců? Pak jste fleetovým zákazníkem a máte nárok na zvýhodněné podmínky při nákupu nových vozidel! Díky našemu fleetovému programu můžete získat velkoodběratelskou slevu již při odběru dvou nových vozidel za dvanáct měsíců. Tato nabídka platí i pro soukromé osoby.

Pro zákazníky odebírající více vozů ŠKODA (i v delším časovém období) nabízíme speciální nabídky šité na míru v oblasti prodeje vozů, financování, pojištění i servisní činnosti. Při tvorbě těchto nabídek spolupracuje s velkoodběra­telskými odděleními našich partnerů a zákazníkovi pak předkládáme komplexní nabídku dle jeho požadavků a potřeb.

Výhody fleetového programu 

  • cenové zvýhodnění na nákup nových vozů z palety ŠKODA
  • benefitní program pro Vaše zaměstnance
  • garance sjednaných podmínek
  • individuální nabídka


V případě zájmu o nabídku nás neváhejte kontaktovat:
Ing. Petr Koláček

Ing. Petr Koláček
Fleetový manažer
tel.: 518 700 010, 605 228 787
petr.kolacek@kei-autocentrum.czPetr Dvořák

Petr Dvořák
Vedoucí prodeje
tel.: 518 700 008, 605 228 794
petr.dvorak@kei-autocentrum.cz

Víte, že …Autocentrum K.E.I. je Fleetové centrum?

Naše fleetové centrum poskytuje specifické služby dle potřeb zákazníků v oblastech předprodejního poradenství, prodeje, optimalizace vozového parku, servisu, distribuci ŠKODA Originálních dílů i flotilového financování a pojištění. Je primárně zaměřeno na zákazníky s ročním odběrem 35 a více nových vozů ŠKODA.

Více informací »

Osobní automobil můžete nyní odepsat již za 2 roky

Novela zákona o daních z příjmů č. 609/2020 Sb. umožňuje od 1. ledna 2021 daňový odpis nových osobních a nákladních vozidel již během 24 měsíců namísto standardních 5 let. Tato možnost existuje pro firmy a podnikatele u nových vozidel pořízených a zařazených do užívání od 1. ledna 2020 až do 31. prosince 2021. V prvních 12 měsících lze uplatnit měsíční odpisy v celkové výši 60 % vstupní ceny vozidla a za dalších 12 měsíců zbývajících 40 % vstupní ceny. Díky mimořádným odpisům se firmám a podnikatelům zvýší daňově uznatelné náklady a tím sníží daňová povinnost.

ŠKODA Brno
Autocentrum K.E.I.

Autocentrum K.E.I., Brno-Vinohrady se zabývá prodejem nových vozů značky ŠKODA a poskytováním servisních služeb pro vozy ŠKODA, Volkswagen a SEAT. Mezi nabízené služby patří i prodej použitých a referentských vozidel, výkup použitých vozidel, ale i prodej náhradních dílů. Je také jediným autorizovaným servisním místem na jižní Moravě, které poskytuje doživotní záruku na lak – Color for life.

Mytí vozu
Brno-Vinohrady

Pokud chcete, aby Vaše auto zůstávalo stále jako nové, nabízíme Vám služby naší mycí linky – automyčky.

Mycí linka SoftCare2 Pro Touchless umožňuje jak bezkontaktní mytí, tak mytí pomocí jemných pěnových kartáčů včetně mytí spodku vozidla.

Více informací »
Sdílej
a získej spoustu výhod!
Chci dostávat užitečné informace
»
Ochrana proti spamu. prosím, napište číslem dvacetosm:

Novinky z Autocentra K.E.I. na Váš email

Chcete dostávat akční nabídky, novinky a informace?
Zaregistrujte se!


Ochrana proti spamu. prosím, napište číslem dvacetosm: