vaše důvěra nás zavazuje
skoda seat vw
hledej
01 / 04 / 2016

Věrnostní karta K.E.I.

Věrnostní karta Autocentra K.E.I., která má své výhody, je určena pro naše zákazníky – soukromé majitele vozů.

Co je věrnostní karta Autocentra K.E.I., Brno-Vinohrady?
Věrnostní karta Autocentra K.E.I. je určena pro naše zákazníky – soukromé majitele vozů značek ŠKODA, Volkswagen a SEAT, kteří využívají naše poprodejní servisní služby. Věrnostní karta umožňuje našim zákazníkům nakupovat výhodně a získávat bonusové body, které mohou proměnit za vybrané zboží či využít jako slevu na nákup podle vlastního uvážení nebo za servisní služby.

Jak získat věrnostní kartu?
Věrnostní kartu získáte přímo na provozovně Autocentra K.E.I., Žarošická 21, 628 00 Brno a můžete ji získat:
- při zakoupení nového vozu nebo ojetého vozu značky ŠKODA, VW, SEAT
Požádejte kohokoliv z našich prodejců o vydání věrnostní karty. Získáte tak účet na jméno a věrnostní kartu, která je přenosná.

Jak věrnostní karta funguje?
Každý držitel této přenosné věrnostní karty je registrován v našem firemním systému a každý nákup, který držitel věrnostní karty uskuteční, je evidován. Za každý nákup s věrnostní kartou navíc získává držitel věrnostní karty bonusové body podle hodnoty svého nákupu. Tyto bonusové body pak může využít v Autocentru K.E.I. jako slevu na služby nebo zboží podle vlastního výběru. S věrnostní kartou tak nemusíte čekat na akční a sezónní slevy, ale můžete nakupovat se slevou kdykoliv chcete. Stav svého konta a veškeré pohyby můžete sledovat po přihlášení na našich webových stránkách. Navíc nakupovat u nás s věrnostní kartou můžete nejen vy, ale kdokoliv z vašich blízkých nebo přátel.

Co dělat při ztrátě věrnostní karty?
Pokud věrnostní kartu ztratíte, stačí nás ihned kontaktovat a vaše karta bude zablokována. Vaše body převedeme na nový účet a vystavíme vám novou věrnostní kartu. O své body tak nepřijdete.

Pro více informací o naší kartě, volejte prodejce nových vozů na tel. čísle 518 700 000.

Za body můžete získat např. toto zboží:

ŠKODA Brno
Autocentrum K.E.I.

Autocentrum K.E.I., Brno-Vinohrady se zabývá prodejem nových vozů značky ŠKODA a poskytováním servisních služeb pro vozy ŠKODA, Volkswagen a SEAT. Mezi nabízené služby patří i prodej použitých a referentských vozidel, výkup použitých vozidel, ale i prodej náhradních dílů. Je také jediným autorizovaným servisním místem na jižní Moravě, které poskytuje doživotní záruku na lak – Color for life.

Mytí vozu
Brno-Vinohrady

Pokud chcete, aby Vaše auto zůstávalo stále jako nové, nabízíme Vám služby naší mycí linky – automyčky.

Mycí linka SoftCare2 Pro Touchless umožňuje jak bezkontaktní mytí, tak mytí pomocí jemných pěnových kartáčů včetně mytí spodku vozidla.

Více informací »
Sdílej
a získej spoustu výhod!
Chci dostávat užitečné informace
»
Ochrana proti spamu. prosím, napište číslem dvacetosm:

Novinky z Autocentra K.E.I. na Váš email

Chcete dostávat akční nabídky, novinky a informace?
Zaregistrujte se!


Ochrana proti spamu. prosím, napište číslem dvacetosm: