Vážení zákazníci, s radostí Vás informujeme, že naše společnost Autocentrum K.E.I., jako součást dealerské sítě Direct auto, mění svoje jméno a od 1. 4. 2023 pokračuje nově pod jménem Direct auto Brno, s.r.o., všechny kontakty zůstávají v platnosti a těšíme se, že Vás do konce června přivítáme i na zcela nových webových stránkách. Váš Direct auto tým

 

vaše důvěra nás zavazuje
skoda seat vw
součást direct auto
hledej

Kontrola a čištění klimatizace

Možná se Vám to zdá snadné, ale profesionální kontrola a vyčištění klimatizace opravdu není hračka. Vyžaduje špickové technologické zařízení a kvalifikované, výrobcem proškolené pracovníky.Pokud není klimatizace delší dobu používána, dochází v jejím systému k usazování bakterií, které pak s nástupem jarních měsíců a se zvýšením teploty začnou bujet.

Objednejte se zde »Odborné vyčištění klimatizace v servisu Vás ochrání nejen před nepříjemným bakteriálním zápachem, ale také před vznikem plísní. Pro udržování pohody na palubě Vašeho vozu potřebuje klimatizace funkční pylový a prachový filtr – jen tak lze zaručit, že vzduch ve voze bude nejen chladivý, ale také čistý. Doporučená životnost pylového filtru je 15 000 km, nebo 24 měsíců.

Čistý interiérový filtr zajišťuje:

  • lepší účinnost filtru při zachytávání pylu, prachu. mikroorganismů a sazí
  • lepší výhled, protože přední sklo se tolik nerosí
  • lepší ochranu – zejména na jaře – před podrážděním očí a dýchacích cest
  • lepší koncentraci i při delších jízdách

ŠKODA Brno
Autocentrum K.E.I.

Autocentrum K.E.I., Brno-Vinohrady se zabývá prodejem nových vozů značky ŠKODA a poskytováním servisních služeb pro vozy ŠKODA, Volkswagen a SEAT. Mezi nabízené služby patří i prodej použitých a referentských vozidel, výkup použitých vozidel, ale i prodej náhradních dílů. Je také jediným autorizovaným servisním místem na jižní Moravě, které poskytuje doživotní záruku na lak – Color for life.

Mytí vozu
Brno-Vinohrady

Pokud chcete, aby Vaše auto zůstávalo stále jako nové, nabízíme Vám služby naší mycí linky – automyčky.

Mycí linka SoftCare2 Pro Touchless umožňuje jak bezkontaktní mytí, tak mytí pomocí jemných pěnových kartáčů včetně mytí spodku vozidla.

Více informací »
Sdílej
a získej spoustu výhod!
Chci dostávat užitečné informace
»
Ochrana proti spamu. prosím, napište číslem dvacetosm:

Novinky z Autocentra K.E.I. na Váš email

Chcete dostávat akční nabídky, novinky a informace?
Zaregistrujte se!


Ochrana proti spamu. prosím, napište číslem dvacetosm: