Vážení zákazníci, s radostí Vás informujeme, že naše společnost Autocentrum K.E.I., jako součást dealerské sítě Direct auto, mění svoje jméno a od 1. 4. 2023 pokračuje nově pod jménem Direct auto Brno, s.r.o., všechny kontakty zůstávají v platnosti a těšíme se, že Vás do konce června přivítáme i na zcela nových webových stránkách. Váš Direct auto tým

 

vaše důvěra nás zavazuje
skoda seat vw
součást direct auto
hledej

Servis vstřikovacích trysek

V dnešní době již bohužel není žádnou výjimkou, že při tankování paliva natankujete do svého vozidla nepříliš kvalitní benzín, nebo naftu. A bohužel k tomu dochází i u tzv. značkových řetězců čerpacích stanic, nejenom u těch menších. Při použití takového paliva dochází k poškození nejcitlivějších částí vstřikovacího systému – vstřikovacích trysek. Poškození může vypadat třeba takto : 

Poškození vstřikovacích trysek se projevuje např.: motor špatně startuje,má nepravidelný chod, vyšší spotřebu a nižší výkon. Jedním z řešení je výměna těchto elementů, které není právě jedno z nejlevnějších.
Abychom snížili právě takovéto náklady na opravu, rozhodla se naše firma nabízet nadstandardní služby v oblasti čištění a údržby palivového systému. Kromě aditiv s čistícím účinkem, které doporučujeme alespoň v rozmezí 30.000km jednou přidat do paliva pro tzv. vyčištění celého paliv. systému, nabízíme i čištění trysek ultrazvukem. Tento proces odstraňuje karbon, jež je usazený na vstřikovačích a při dlouhodobém působení zničí vstřik natolik, že jedinou cestou nápravy je výměna vstřiku.
Pro informaci – u motorů TDI je cena jednoho vstřiku cca 15.000,– Kč. Proto zvažte možnost využití naší nabídky a domluvte se servisním poradcem na čištění trysek ultrazvukem, které pak vypadají takto : 

Na případné dotazy Vám rádi odpoví naši servisní poradci.

ŠKODA Brno
Autocentrum K.E.I.

Autocentrum K.E.I., Brno-Vinohrady se zabývá prodejem nových vozů značky ŠKODA a poskytováním servisních služeb pro vozy ŠKODA, Volkswagen a SEAT. Mezi nabízené služby patří i prodej použitých a referentských vozidel, výkup použitých vozidel, ale i prodej náhradních dílů. Je také jediným autorizovaným servisním místem na jižní Moravě, které poskytuje doživotní záruku na lak – Color for life.

Mytí vozu
Brno-Vinohrady

Pokud chcete, aby Vaše auto zůstávalo stále jako nové, nabízíme Vám služby naší mycí linky – automyčky.

Mycí linka SoftCare2 Pro Touchless umožňuje jak bezkontaktní mytí, tak mytí pomocí jemných pěnových kartáčů včetně mytí spodku vozidla.

Více informací »
Sdílej
a získej spoustu výhod!
Chci dostávat užitečné informace
»
Ochrana proti spamu. prosím, napište číslem dvacetosm:

Novinky z Autocentra K.E.I. na Váš email

Chcete dostávat akční nabídky, novinky a informace?
Zaregistrujte se!


Ochrana proti spamu. prosím, napište číslem dvacetosm: