Vážení zákazníci, s radostí Vás informujeme, že naše společnost Autocentrum K.E.I., jako součást dealerské sítě Direct auto, mění svoje jméno a od 1. 4. 2023 pokračuje nově pod jménem Direct auto Brno, s.r.o., všechny kontakty zůstávají v platnosti a těšíme se, že Vás do konce června přivítáme i na zcela nových webových stránkách. Váš Direct auto tým

 

vaše důvěra nás zavazuje
skoda seat vw
součást direct auto
hledej

Pick-up service

Služba Pick-up servis je určena všem našim klientům. Těmto zákazníkům nabízíme přistavení vozu do našeho autoservisu a následné navrácení vozu na požadované místo.

Vůz vyzvedneme přímo u Vás
Pracovník naší společnosti si přijede pro Vaše vozidlo na místo určení a po skončení servisního úkonu Vám jej opět přistaví na sjednanou adresu. Riziko za škodu na přepravovaném vozidle přebírá naše společnost. V případě delší opravy máte možnost zapůjčit si náhradní vozidlo.

Cena Pick-up servisu vč. DPH:

  • 0 – 5 km ........ 300 Kč
  • 6 – 15 km ...... 500 Kč
  • 15 – 30 km … 950 Kč

Cena je počítána pouze za kilometry ujeté na jedné trase a to dle plánovače tras umístěném na webových stránkách Google Mapy. Zákazník si tak může spočítat, jaká je vzdálenost jedné cesty od naší společnosti do místa jeho určení. Dle této jedné vzdálenosti zjistí cenu Pick-up servisu, která mu bude připočítána k opravě vozu.

(Příklad: pracovník naší společnosti dojede k zákazníkovi na místo určení, které je vzdáleno 20 km od naší společnosti. Aby mohl vůz odvézt do servisu a po provedeném úkonu zpět přistavit zákazníkovi, musí ujet celkem 80 km. Zákazníkovi bude fakturována pouze první cesta a to je 20 km s cenou 950 Kč s DPH).

Chcete-li si sjenat službu Pick-up service, kontaktujte nás:

Tamara Pevná

Tamara Pevná
pracovník péče o zákazníka
tel.: 518 700 000
tamara.pevna@kei-autocentrum.cz

ŠKODA Brno
Autocentrum K.E.I.

Autocentrum K.E.I., Brno-Vinohrady se zabývá prodejem nových vozů značky ŠKODA a poskytováním servisních služeb pro vozy ŠKODA, Volkswagen a SEAT. Mezi nabízené služby patří i prodej použitých a referentských vozidel, výkup použitých vozidel, ale i prodej náhradních dílů. Je také jediným autorizovaným servisním místem na jižní Moravě, které poskytuje doživotní záruku na lak – Color for life.

Mytí vozu
Brno-Vinohrady

Pokud chcete, aby Vaše auto zůstávalo stále jako nové, nabízíme Vám služby naší mycí linky – automyčky.

Mycí linka SoftCare2 Pro Touchless umožňuje jak bezkontaktní mytí, tak mytí pomocí jemných pěnových kartáčů včetně mytí spodku vozidla.

Více informací »
Sdílej
a získej spoustu výhod!
Chci dostávat užitečné informace
»
Ochrana proti spamu. prosím, napište číslem dvacetosm:

Novinky z Autocentra K.E.I. na Váš email

Chcete dostávat akční nabídky, novinky a informace?
Zaregistrujte se!


Ochrana proti spamu. prosím, napište číslem dvacetosm: