Vážení zákazníci, s radostí Vás informujeme, že naše společnost Autocentrum K.E.I., jako součást dealerské sítě Direct auto, mění svoje jméno a od 1. 4. 2023 pokračuje nově pod jménem Direct auto Brno, s.r.o., všechny kontakty zůstávají v platnosti a těšíme se, že Vás do konce června přivítáme i na zcela nových webových stránkách. Váš Direct auto tým

 

vaše důvěra nás zavazuje
skoda seat vw
součást direct auto
hledej

Uskladnění pneumatik nebo kompletních kol

Nabízíme nejen služby pneuservisu, ale pro zákazníky, kteří nemají kde složit svoje komplety nebo pneumatiky po dobu jejich nepoužívání, nabízíme možnost uskladnění těchto kol nebo pneu v našem Autocentru K.E.I., Brno-Vinohrady.Kola Vám umyjeme, osušíme a následně uskladníme v zabezpečených prostorech Autocentra, ve speciálně k tomu určených regálech. Ty jsou opatřeny lokačním systémem a tudíž je prakticky vyloučena záměna kol. Tento údaj o lokaci, stejně tak i jako další důležité údaje o uložených kolech naleznete ve smlouvě, kterou při úschově podepisujete.

Týdenní poplatek za uskladnění jedné sady kol (platí i pro samostatně uložené pneumatiky) činí 30 Kč včetně DPH, přičemž se počítá každý započatý týden.

Pro více informací o uskladnění, volejte tel.: 518 700 119.

Protokol o převzetí »
Podmínky úschovy »

ŠKODA Brno
Autocentrum K.E.I.

Autocentrum K.E.I., Brno-Vinohrady se zabývá prodejem nových vozů značky ŠKODA a poskytováním servisních služeb pro vozy ŠKODA, Volkswagen a SEAT. Mezi nabízené služby patří i prodej použitých a referentských vozidel, výkup použitých vozidel, ale i prodej náhradních dílů. Je také jediným autorizovaným servisním místem na jižní Moravě, které poskytuje doživotní záruku na lak – Color for life.

Mytí vozu
Brno-Vinohrady

Pokud chcete, aby Vaše auto zůstávalo stále jako nové, nabízíme Vám služby naší mycí linky – automyčky.

Mycí linka SoftCare2 Pro Touchless umožňuje jak bezkontaktní mytí, tak mytí pomocí jemných pěnových kartáčů včetně mytí spodku vozidla.

Více informací »
Sdílej
a získej spoustu výhod!
Chci dostávat užitečné informace
»
Ochrana proti spamu. prosím, napište číslem dvacetosm:

Novinky z Autocentra K.E.I. na Váš email

Chcete dostávat akční nabídky, novinky a informace?
Zaregistrujte se!


Ochrana proti spamu. prosím, napište číslem dvacetosm: