Vážení zákazníci, s radostí Vás informujeme, že naše společnost Autocentrum K.E.I., jako součást dealerské sítě Direct auto, mění svoje jméno a od 1. 4. 2023 pokračuje nově pod jménem Direct auto Brno, s.r.o., všechny kontakty zůstávají v platnosti a těšíme se, že Vás do konce června přivítáme i na zcela nových webových stránkách. Váš Direct auto tým

 

vaše důvěra nás zavazuje
skoda seat vw
součást direct auto
hledej

Naše servisní služby

Poskytujeme rozsáhlé servisní služby, které Vám zajistí všestranný servis vozu a postarají se o Vaši mobilitu i v případě nepojízdného vozu.


Pick-up service

Služba Pick-up servis je určena všem našim klientům. Těmto zákazníkům nabízíme přistavení vozu do našeho autoservisu a následné navrácení vozu na požadované místo.
Emise, STK

Nastal čas, kdy Vaše vozidlo musí na zákonem stanovenou technikou kontrolu (STK) a měření emisí? Obraťte se na nás, zajistíme vše potřebné.
Alternativní pohony LPG a CNG

Mezi naše služby patří nejen servis vozů koncernových značek s alternativním pohonem LPG a CNG, ale také provádíme přestavby vozů na LPG pohon.
Pomoc v nouzi – Service Mobil

Stane-li se vaše vozidlo z jakéhokoli důvodu nepojízdné a využíváte službu Záruka mobility, zavolejte nám kdykoliv o pomoc.
Likvidace pojistných událostí

Vaše pojistná událost je naše starost. Přenechejte vyřizování pojistné události na nás.

Garance mobility

Náhradní auto zdarma s pojištěním od Directu.

Zapůjčení náhradních vozů

Neobejdete se bez vozidla? V případě potřeby Vám po dobu opravy Vašeho vozidla zapůjčíme náhradní vozidlo.

ŠKODA Brno
Autocentrum K.E.I.

Autocentrum K.E.I., Brno-Vinohrady se zabývá prodejem nových vozů značky ŠKODA a poskytováním servisních služeb pro vozy ŠKODA, Volkswagen a SEAT. Mezi nabízené služby patří i prodej použitých a referentských vozidel, výkup použitých vozidel, ale i prodej náhradních dílů. Je také jediným autorizovaným servisním místem na jižní Moravě, které poskytuje doživotní záruku na lak – Color for life.

Mytí vozu
Brno-Vinohrady

Pokud chcete, aby Vaše auto zůstávalo stále jako nové, nabízíme Vám služby naší mycí linky – automyčky.

Mycí linka SoftCare2 Pro Touchless umožňuje jak bezkontaktní mytí, tak mytí pomocí jemných pěnových kartáčů včetně mytí spodku vozidla.

Více informací »
Sdílej
a získej spoustu výhod!
Chci dostávat užitečné informace
»
Ochrana proti spamu. prosím, napište číslem dvacetosm:

Novinky z Autocentra K.E.I. na Váš email

Chcete dostávat akční nabídky, novinky a informace?
Zaregistrujte se!


Ochrana proti spamu. prosím, napište číslem dvacetosm: