Vážení zákazníci, s radostí Vás informujeme, že naše společnost Autocentrum K.E.I., jako součást dealerské sítě Direct auto, mění svoje jméno a od 1. 4. 2023 pokračuje nově pod jménem Direct auto Brno, s.r.o., všechny kontakty zůstávají v platnosti a těšíme se, že Vás do konce června přivítáme i na zcela nových webových stránkách. Váš Direct auto tým

 

vaše důvěra nás zavazuje
skoda seat vw
součást direct auto
hledej

Nezávislé testy karosářských dílů

ŠKODA AUTO nechala prověřit kvalitu vybraných ŠKODA Originálních dílů a dílů jiných dodavatelů v nezávislé zkušebně Ústavu pro výzkum motorových vozidel. Testovaly se nejvíce vyměňované díly: kapota motoru, přední nárazník a přední blatník pro vozy ŠKODA Octavia Tour a ŠKODA Felicia.

Výsledky testů: originální x neoriginální karosářské díly

Nezávislé testy brzdových destiček na model ŠKODA Octavia

ŠKODA AUTO velmi dbá na kvalitu a spolehlivost svých výrobků, proto nechala v nezávislé zkušební laboratoři TÜV Ústavu pro výzkum motorových vozidel otestovat ŠKODA Originální brzdové destičky na model Octavia. Zkouškám byly podrobeny také na českém trhu dostupné brzdové destičky obchodníků s neoriginálními díly.

Výsledky testů: originální x neoriginální brzdové destičky

Nezávislé testy tlumičů výfuku

ŠKODA AUTO nechala nezávislým znaleckým ústavem objektivně prověřit vlastnosti ŠKODA Originálních tlumičů výfuku a tlumičů výfuku dostupných v české prodejní síti nezávislých obchodníků s neoriginálními díly. Zkoušeny byly tlumiče výfuku na vozy ŠKODA Octavia Tour, ŠKODA Fabia a ŠKODA Felicia.

Výsledky testů: originální x neoriginální tlumiče výfuku

Nezávislé testy vzduchových a olejových filtrů

ŠKODA AUTO nechala v nezávislé zkušebně DEKRA Testing & Inspection GmbH prověřit vlastnosti ŠKODA Originálního vzduchového a olejového filtru. Zároveň nechala otestovat další vzorky olejového a vzduchového filtru od jiných výrobců, které jsou běžně dostupné v české prodejní síti nezávislých obchodníků.

Výsledky testů: originální x neoriginální fil­try

Porovnání cen za servisní služby - náklady na provoz

Zajímá Vás porovnání cen za servisní služby? Podívejte se na výsledky porovnání nákladů na provoz vozů ŠKODA a konkurence.

Výsledky testů: náklady na provoz

Nezávislé testy turbodmychadel

Testovaná vozidla byla vystavena jízdě na okruhu a také podmínkám reálného provozu. Nejprve byl motor osazen originálním a poté neoriginálním turbodmychadlem.

Podle provedené studie a testů skupinou Millbrook Group jsou u neoriginálních turbodmychadel zvýšené emise NOx až o 28% a emise CO2 až o 3% v porovnání s turbodmychadlem originálním. Neoriginální turbodmychadla mají také až o 40% nižší výkonnost.

Laciné kopie turbodmychadel nebo neodborné opravy z nekvalitních dílů přestavují riziko a hlediska kvality.
Nízká kvalita, nižší výkon a do budoucna i vyhazov z STK – neoriginální turbodmychadla za to opravdu nestojí.

(neoriginální turbodmychadla vykazovala nižší kroutící moment v nízkých otáčkách a to o 15–40% v porovnání s vozidlem, které mělo originální turbodmychadlo)

ŠKODA Brno
Autocentrum K.E.I.

Autocentrum K.E.I., Brno-Vinohrady se zabývá prodejem nových vozů značky ŠKODA a poskytováním servisních služeb pro vozy ŠKODA, Volkswagen a SEAT. Mezi nabízené služby patří i prodej použitých a referentských vozidel, výkup použitých vozidel, ale i prodej náhradních dílů. Je také jediným autorizovaným servisním místem na jižní Moravě, které poskytuje doživotní záruku na lak – Color for life.

Mytí vozu
Brno-Vinohrady

Pokud chcete, aby Vaše auto zůstávalo stále jako nové, nabízíme Vám služby naší mycí linky – automyčky.

Mycí linka SoftCare2 Pro Touchless umožňuje jak bezkontaktní mytí, tak mytí pomocí jemných pěnových kartáčů včetně mytí spodku vozidla.

Více informací »
Sdílej
a získej spoustu výhod!
Chci dostávat užitečné informace
»
Ochrana proti spamu. prosím, napište číslem dvacetosm:

Novinky z Autocentra K.E.I. na Váš email

Chcete dostávat akční nabídky, novinky a informace?
Zaregistrujte se!


Ochrana proti spamu. prosím, napište číslem dvacetosm: